vaba za trnek hrana za privabljanje umetne vabe
Naj Zgodba Pravila
stoječa voda tekoča voda morje
roparice sladkovodne ostale sladkovodne morske
lov rib s plovcem   rezultati kraparji   rezultati muharji
začetniki športni posebne oblike
  SOM.si - ribolov, športni ribolov in ribiška oprema - spletna trgovina  
     

SOM.si - ribolov, športni ribolov in ribiška oprema - - NEPREMOČLJIVA OBLEKA+ŠKORNJI Z NARAMNICAMI (različne velikosti)
- NEPREMOČLJIVA OBLEKA+ŠKORNJI Z NARAMNICAMI (različne velikosti) (62.99 eur)

SOM.si - ribolov, športni ribolov in ribiška oprema - KASETA; DISCO
KASETA; DISCO (28.99 eur)

SOM.si - ribolov, športni ribolov in ribiška oprema - STAR BAITS;PRIKOLICA BARROW XL
STAR BAITS;PRIKOLICA BARROW XL (179.99 eur)

SOM.si - ribolov, športni ribolov in ribiška oprema - RIBOLOV V
Zanimivosti >>
RIBOLOV V

SOM.si - ribolov, športni ribolov in ribiška oprema - PRIPRAVA P
Sola ribolova >>
PRIPRAVA P

SOM.si - ribolov, športni ribolov in ribiška oprema - SLASTNE RI
Zanimivosti >>
SLASTNE RI
napisal: admin
dne: 06-10-2013
kategorija: KONČNI REZULTATI DP A-LIGE POSAMEZNO 2013
urnik:

 

Tekmovalec

Ekipa

Trojica
18.5. teža točk

Trojica
19.5. teža točk

Radeče
15.6. teža točk

Radeče
16.6. teža točk

M. Sobota
31.8. teža točk

M. Sobota
1.9. teža točk

Sevnica
5.10. teža točk

Sevnica
6.10. teža točk

Skupaj

teža točk

Mesto

 

 

1

Kmetec Mitja

Pesnica

13460

1

13640

3

4554

1

7038

1

2010

2

2660

4

6495

7

9795

8

43362

12

2

Petakovič Dejan

Brestanica

8320

1

4840

3

2771

3

3527

3

870

3

3050

2

8878

6

8301

8

23378

15

3

Ambrožič Jernej

Majšperk

6500

8

14380

2

3717

4

9658

1

970

6

1120

6

9511

2

13447

1

51833

16

4

Gjergjek Štefan

M. Sobota

8740

2

18200

1

3323

6

3751

5

1780

3

1050

8

10672

2

12657

4

55800

17

5

Dimitrovski Petar

Brežice

5740

2

12080

3

1499

9

4103

4

430

12

2000

3

9704

2

12874

3

46501

17

6

Pikelj Lenart

Pesnica

8500

3

1580

12

5596

2

4487

2

1330

5

1550

4

8622

4

10306

2

39061

17

7

Irgolič Božo

Radgona

4180

11

10680

8

3965

2,5

4892

6

3320

1

3270

1

10043

1

10197

7

35687

18,5

8

Vincek Zvone

Celje

7600

4

11860

4

7627

1

4766

4

1090

3

790

11

9639

4

7571

10

42582

20

9

Zorko Branko

Brežice

9420

1

16600

1

4646

4

1516

11

730

8

1710

7

5706

9

11317

1

44423

22

10

Vrstovšek Stanko

Radeče

8280

2

13900

2

 

13

4870

8

690

7

1900

8

7740

2

10492

2

45972

23

11

Matjašec Miro

Radgona

4800

7

2200

11

2119

10

2844

8

2420

2

3850

1

10779

1

7790

4

32483

23

12

Terglav Franc

Radeče

5760

1

8280

1

3575

6

2886

8

330

10,5

1660

4

7426

3

8611

9

29587

23

13

Ačko Sašo

Sl. Bistrica

7180

5

5600

9

5319

2

1844

12

950

3

2010

4

5886

9

10485

1

31830

24

14

Nedeljko Sašo

Majšperk

6680

5

4560

4

4638

2

2767

6

1000

2

1000

9

6344

9

11750

5

31395

24

15

Štumberger Grega

Pesnica

7960

3

11200

5

3965

2,5

3477

4

580

10

1850

3

8605

7

6370

11

37057

24,5

16

Juvančič Darko

Novo Mesto

5000

6

12180

5

4466

3

6658

4,5

1120

7

3120

1

7052

9

9430

6

40854

25,5

17

Petan Andrej

Brežice

8740

2

4040

5

1957

10

2444

10

1450

5

2200

6

6810

5

8450

3

31690

26

18

Kos Mirko

Sl. Bistrica

2560

12

3820

6

4544

1

3367

10

860

4

1770

5

9161

5

8859

5

29014

26

19

Bauman Andrej

Pesnica

4180

10

11980

3

3159

7

7416

2

520

7,5

2130

2

9277

5

7914

8

34482

26,5

20

Tomanič Franc

Ptuj-Jure

7520

4

12580

4

2627

5

3246

11

540

8,5

1380

7

7365

6

14069

1

45541

27

21

Kupec Aljoša

Majšperk

5060

5

9240

9

3647

4

2516

8

990

7

1430

8

10866

1

11182

2

34261

27

22

Lamut Srečko

Brestanica

7980

4

6280

8

2777

8

4876

7

690

10

2220

1,5

10001

1

11052

6

42409

27,5

23

Mavsar Marko

Novo mesto

8020

5

10840

6

3698

2

3190

7

490

11

2220

1,5

5220

11

8629

6

36597

27,5

24

Rojc Boštjan

Celje

4520

7

8240

7

1475

11

4866

2

670

5

670

12

7346

4

9252

3

34894

28

25

Pavlič Žiga

Majšperk

8040

4

10060

6

625

12

3414

6

1100

2

2210

5

7034

7

7398

6

32222

29

26

Košar Viki

Sevnica

8660

2

7320

9

5416

1

2667

7

1460

4

600

11

6117

12

8598

7

34121

30

27

Marks Mitja

Majšperk

8700

3

3960

12

1977

7

2914

7

1600

4

960

9

6981

4

8994

5

31166

30

28

Bobnar Ivan

Novo mesto

7000

6

8660

10

3125

8

5686

2

1000

6

2070

2

8657

6

4564

11

27538

30

29

Vidic Zoran

M. Sobota

6440

10

12400

2

2168

11

3135

5

360

12

2220

1

9474

3,5

8064

9

41733

 

30

Štefanič Tomaž

Brestanica

3540

11

12560

2

4585

3

4718

5

900

5

950

8,5

5880

10

7175

7

30888

30,5

31

Žerak Zlatko

Ptuj-Jure

5260

11

10460

6

2005

9

1897

10

2370

3

2850

3

8400

1

7537

9

33622

31

32

Stritar Toni

Sevnica

4660

6

7140

11

2724

4

3869

9

1190

6

2020

3

7500

3

6372

11

21963

31

33

Panker Tadej

M. Sobota

5180

3

3600

8

2627

8

6951

3

330

10,5

1800

9

7319

5

8651

6

34328

33

34

Gjergjek Miha

M. Sobota

5060

10

16180

1

1974

10

2105

8

2450

1

2950

3

5294

12

3729

12

30719

33

35

Rogina Stanko

Ptuj-Jure

4480

8

3380

10

2826

7

3467

5

1860

1

860

10

8145

8

9879

4

30657

33

36

Fartek Jani

Sl. Bistrica

5100

4

9860

7

6355

1

2175

9

1080

4

840

10

5987

8

7853

10

30557

33

37

Pikelj Tina

Radeče

6860

7

7000

12

2235

10

 

13

890

7,5

1150

5

10139

3

10823

1

32097

33,5

38

Dimitrovski Branko

Brežice

4720

8

5500

11

3480

5

6658

4,5

910

4

560

12

5518

9

10289

3

31575

33,5

39

Javornik Sašo

Celje

4780

11

6960

2

3038

7

3550

4

480

10

1210

7

6663

6

8450

8

29871

34

40

Hrovat Uroš

Sevnica

3700

10

3680

7

4297

5

2048

9

1810

1

3060

2

4146

12

5024

10

19919

34

41

Jurman Benjamin

Brežice

8120

3

12660

1

3379

5

1492

12

520

7,5

1030

8

7022

10

5628

12

32731

34,5

42

Završnik Vinko

Radeče

6580

7

12320

4

2087

8

3253

6

 

13

 

13

9003

3

9106

7

42349

35

43

Erjavec Tomaž

Radgona

5040

10

14360

3

4477

4

2714

7

630

6

830

10

7950

5

3442

12

35171

35

44

Vizlar Robert

Novo mesto

2920

12

3460

9

3346

6

1817

10

240

12

1920

7

7483

2

12908

2

30934

36

45

Šarman Darko

Sevnica

6900

6

 

13

1231

12

5799

2

1510

1

1740

6

5107

11

6816

11

27872

37

46

Černjavič Štefan

M. Sobota

4480

9

7120

11

913

12

5129

3

1050

5

1920

5

6762

8

8186

9

27527

39

47

Zimšek Andrej

Radeče

7560

7

10420

9

1459

10

7553

1

300

12

760

10

9474

3,5

7435

10

43901

40,5

48

Mavrič Željko

Radgona

4240

9

11840

4

1211

11

2264

11

1650

2

700

11

6680

11

9981

4

36655

41

49

Bogadi Jaka

Celje

9100

1

10960

5

2128

9

2217

12

540

8,5

840

11

5267

10

6772

8

34767

41,5

50

Kozar Igor

Ptuj-Jure

5920

9

10240

6

1783

12

1760

11

890

7,5

1520

6

4782

11

10343

3

33695

42,5

51

Metež Robert

Novo mesto

2760

12

6540

12

1181

11

3965

3

740

9

1770

6

7111

7

8474

7

23241

43

52

Štefanič Franc

Brestanica

5780

9

9460

8

1263

12

1659

12

720

9

720

12

7279

6

10285

2

35183

46

53

Bregar Zdravko

Brestanica

3320

12

7620

8

5173

3

2325

9

790

9

1770

10

7988

7

7317

10

31213

46

54

Novak Branko

Radgona

6480

9

5580

10

2795

6

1680

11

500

10

570

12

5957

8

9048

4

30360

47

55

Kancler Aleš

Pesnica

 

13

 

13

4087

5

6449

1

 

13

 

13

5388

10

9809

5

25733

47

56

Vidovič Zoran

Ptuj-Jure

6840

8

10700

7

2520

9

2539

9

390

9

1000

7

6526

8

6658

9

34263

48

57

Krajnc Boris

Sevnica

 

13

 

13

2169

7

4859

3

560

11

950

8,5

5348

11

6548

11

20434

51,5

58

Tomažič Damjan

Pesnica

7620

6

7240

10

 

13

 

13

870

6

2770

4

 

13

 

13

18500

52

59

Ačko Jože

Sl. Bistrica

6980

8

6600

11

 

13

1261

12

370

11

1650

5

4472

12

6265

12

26337

59

60

Čančar Mitja

Sl. Bistrica

3820

12

10680

5

1910

11

3085

6

 

13

 

13

4380

12

 

13

23875

59

61

Lah Srečko

Celje

3180

11

1780

12

2339

6

1536

10

260

12

800

11

5295

10

5954

12

19104

60

62

Golež Branko

Sl. Bistrica

 

13

 

13

1696

8

 

13

470

11

780

12

 

13

7618

5

10564

62

63

Mesarič Damjan

Radeče

 

13

 

13

2797

9

5451

1

 

13

 

13

 

13

 

13

8248

62

64

Gorišek Andrej

Sevnica

7340

5

8000

7

 

13

 

13

 

13

 

13

 

13

 

13

15340

64

65

Sluga Katarina

Radeče

 

13

 

13

 

13

 

13

1050

8

1120

9

 

13

 

13

2170

69

66

Goričan Radivoj

Sevnica

 

13

8680

10

 

13

 

13

 

13

 

13

 

13

 

13

8680

75

 

 

Tekmovalec

Ekipa

Trojica
18.5. teža točk

Trojica
19.5. teža točk

Radeče
15.6. teža točk

Radeče
16.6. teža točk

M. Sobota
31.8. teža točk

M. Sobota
1.9. teža točk

Sevnica
5.10. teža točk

Sevnica
6.10. teža točk

Skupaj

teža točk

Mesto

 

 

1

Kmetec Mitja

Pesnica

13460

1

13640

3

4554

1

7038

1

2010

2

2660

4

6495

7

9795

8

43362

12

2

Petakovič Dejan

Brestanica

8320

1

4840

3

2771

3

3527

3

870

3

3050

2

8878

6

8301

8

23378

15

3

Ambrožič Jernej

Majšperk

6500

8

14380

2

3717

4

9658

1

970

6

1120

6

9511

2

13447

1

51833

16

4

Gjergjek Štefan

M. Sobota

8740

2

18200

1

3323

6

3751

5

1780

3

1050

8

10672

2

12657

4

55800

17

5

Dimitrovski Petar

Brežice

5740

2

12080

3

1499

9

4103

4

430

12

2000

3

9704

2

12874

3

46501

17

6

Pikelj Lenart

Pesnica

8500

3

1580

12

5596

2

4487

2

1330

5

1550

4

8622

4

10306

2

39061

17

7

Irgolič Božo

Radgona

4180

11

10680

8

3965

2,5

4892

6

3320

1

3270

1

10043

1

10197

7

35687

18,5

8

Vincek Zvone

Celje

7600

4

11860

4

7627

1

4766

4

1090

3

790

11

9639

4

7571

10

42582

20

9

Zorko Branko

Brežice

9420

1

16600

1

4646

4

1516

11

730

8

1710

7

5706

9

11317

1

44423

22

10

Vrstovšek Stanko

Radeče

8280

2

13900

2

 

13

4870

8

690

7

1900

8

7740

2

10492

2

45972

23

11

Matjašec Miro

Radgona

4800

7

2200

11

2119

10

2844

8

2420

2

3850

1

10779

1

7790

4

32483

23

12

Terglav Franc

Radeče

5760

1

8280

1

3575

6

2886

8

330

10,5

1660

4

7426

3

8611

9

29587

23

13

Ačko Sašo

Sl. Bistrica

7180

5

5600

9

5319

2

1844

12

950

3

2010

4

5886

9

10485

1

31830

24

14

Nedeljko Sašo

Majšperk

6680

5

4560

4

4638

2

2767

6

1000

2

1000

9

6344

9

11750

5

31395

24

15

Štumberger Grega

Pesnica

7960

3

11200

5

3965

2,5

3477

4

580

10

1850

3

8605

7

6370

11

37057

24,5

16

Juvančič Darko

Novo Mesto

5000

6

12180

5

4466

3

6658

4,5

1120

7

3120

1

7052

9

9430

6

40854

25,5

17

Petan Andrej

Brežice

8740

2

4040

5

1957

10

2444

10

1450

5

2200

6

6810

5

8450

3

31690

26

18

Kos Mirko

Sl. Bistrica

2560

12

3820

6

4544

1

3367

10

860

4

1770

5

9161

5

8859

5

29014

26

19

Bauman Andrej

Pesnica

4180

10

11980

3

3159

7

7416

2

520

7,5

2130

2

9277

5

7914

8

34482

26,5

20

Tomanič Franc

Ptuj-Jure

7520

4

12580

4

2627

5

3246

11

540

8,5

1380

7

7365

6

14069

1

45541

27

21

Kupec Aljoša

Majšperk

5060

5

9240

9

3647

4

2516

8

990

7

1430

8

10866

1

11182

2

34261

27

22

Lamut Srečko

Brestanica

7980

4

6280

8

2777

8

4876

7

690

10

2220

1,5

10001

1

11052

6

42409

27,5

23

Mavsar Marko

Novo mesto

8020

5

10840

6

3698

2

3190

7

490

11

2220

1,5

5220

11

8629

6

36597

27,5

24

Rojc Boštjan

Celje

4520

7

8240

7

1475

11

4866

2

670

5

670

12

7346

4

9252

3

34894

28

25

Pavlič Žiga

Majšperk

8040

4

10060

6

625

12

3414

6

1100

2

2210

5

7034

7

7398

6

32222

29

26

Košar Viki

Sevnica

8660

2

7320

9

5416

1

2667

7

1460

4

600

11

6117

12

8598

7

34121

30

27

Marks Mitja

Majšperk

8700

3

3960

12

1977

7

2914

7

1600

4

960

9

6981

4

8994

5

31166

30

28

Bobnar Ivan

Novo mesto

7000

6

8660

10

3125

8

5686

2

1000

6

2070

2

8657

6

4564

11

27538

30

29

Vidic Zoran

M. Sobota

6440

10

12400

2

2168

11

3135

5

360

12

2220

1

9474

3,5

8064

9

41733

 

30

Štefanič Tomaž

Brestanica

3540

11

12560

2

4585

3

4718

5

900

5

950

8,5

5880

10

7175

7

30888

30,5

31

Žerak Zlatko

Ptuj-Jure

5260

11

10460

6

2005

9

1897

10

2370

3

2850

3

8400

1

7537

9

33622

31

32

Stritar Toni

Sevnica

4660

6

7140

11

2724

4

3869

9

1190

6

2020

3

7500

3

6372

11

21963

31

33

Panker Tadej

M. Sobota

5180

3

3600

8

2627

8

6951

3

330

10,5

1800

9

7319

5

8651

6

34328

33

34

Gjergjek Miha

M. Sobota

5060

10

16180

1

1974

10

2105

8

2450

1

2950

3

5294

12

3729

12

30719

33

35

Rogina Stanko

Ptuj-Jure

4480

8

3380

10

2826

7

3467

5

1860

1

860

10

8145

8

9879

4

30657

33

36

Fartek Jani

Sl. Bistrica

5100

4

9860

7

6355

1

2175

9

1080

4

840

10

5987

8

7853

10

30557

33

37

Pikelj Tina

Radeče

6860

7

7000

12

2235

10

 

13

890

7,5

1150

5

10139

3

10823

1

32097

33,5

38

Dimitrovski Branko

Brežice

4720

8

5500

11

3480

5

6658

4,5

910

4

560

12

5518

9

10289

3

31575

33,5

39

Javornik Sašo

Celje

4780

11

6960

2

3038

7

3550

4

480

10

1210

7

6663

6

8450

8

29871

34

40

Hrovat Uroš

Sevnica

3700

10

3680

7

4297

5

2048

9

1810

1

3060

2

4146

12

5024

10

19919

34

41

Jurman Benjamin

Brežice

8120

3

12660

1

3379

5

1492

12

520

7,5

1030

8

7022

10

5628

12

32731

34,5

42

Završnik Vinko

Radeče

6580

7

12320

4

2087

8

3253

6

 

13

 

13

9003

3

9106

7

42349

35

43

Erjavec Tomaž

Radgona

5040

10

14360

3

4477

4

2714

7

630

6

830

10

7950

5

3442

12

35171

35

44

Vizlar Robert

Novo mesto

2920

12

3460

9

3346

6

1817

10

240

12

1920

7

7483

2

12908

2

30934

36

45

Šarman Darko

Sevnica

6900

6

 

13

1231

12

5799

2

1510

1

1740

6

5107

11

6816

11

27872

37

46

Černjavič Štefan

M. Sobota

4480

9

7120

11

913

12

5129

3

1050

5

1920

5

6762

8

8186

9

27527

39

47

Zimšek Andrej

Radeče

7560

7

10420

9

1459

10

7553

1

300

12

760

10

9474

3,5

7435

10

43901

40,5

48

Mavrič Željko

Radgona

4240

9

11840

4

1211

11

2264

11

1650

2

700

11

6680

11

9981

4

36655

41

49

Bogadi Jaka

Celje

9100

1

10960

5

2128

9

2217

12

540

8,5

840

11

5267

10

6772

8

34767

41,5

50

Kozar Igor

Ptuj-Jure

5920

9

10240

6

1783

12

1760

11

890

7,5

1520

6

4782

11

10343

3

33695

42,5

51

Metež Robert

Novo mesto

2760

12

6540

12

1181

11

3965

3

740

9

1770

6

7111

7

8474

7

23241

43

52

Štefanič Franc

Brestanica

5780

9

9460

8

1263

12

1659

12

720

9

720

12

7279

6

10285

2

35183

46

53

Bregar Zdravko

Brestanica

3320

12

7620

8

5173

3

2325

9

790

9

1770

10

7988

7

7317

10

31213

46

54

Novak Branko

Radgona

6480

9

5580

10

2795

6

1680

11

500

10

570